KONST / Litografier / Färglitografi 15728396
nr 1572 8396
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Osignerad. Färglitografi, bildmått: 18x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
Utrop:
600 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:35:05
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg